Ohlédnutí za sezónou 2019

Naše sezóna roku 2019 začala již klasicky akcemi od AirsoftBattles. Kdy ještě v zimních podmínkách proběhly dvě akce. Studené počasí nás nemohlo odradit, jelikož se jednalo o první akce po zimní pauze. Naplněni touhou si konečně zastřílet vyjela většina našeho týmu a jelikož v tomto stavu byla většina komunity, akce se těšily velké účasti. Novinkou v plánu akcí byl v této sezóně kurz přežití (S.E.R.E.). Probíhal v prostředí Jeseníků a za 3 dny jsme si opravdu vyzkoušeli a procvičili mnoho dovedností. Do tréninku bylo na tomto kurzu nově zařazeno i slaňování. Celý kurz opět v zimních podmínkách Jeseníků hodnotíme jako velmi povedený.  Další novinkou byla akce Pohár AirsoftBattles, který se tento rok konal. Byla to soutěž týmů v různých dovednostech spojených s airsoftem. Akce byla rozdělena na systém dvou kol, náš tým se však mohl zúčastnit pouze prvního kola.  Přesto náš tým obsadil krásné 25 místo z celkových 36 se ziskem 47 bodů. Krásný výsledek za jedno kolo pokud přihlédneme k tomu, že celkové umístění týmů je po sečtení všech bodů z obou kol. Kromě klasických akcí jsme samozřejmě nezaháleli ani na poli tréninků, kdy jsme měli několik vlastních akcí zaměřených na zdokonalení střelby a hlavně na práci v týmu. Tradiční účast měl náš tým na dětském dni na Rohatsku a hlavně na hasičském dětském dni v Kněžmostě. Pro děti zde vždy máme připravený stánek s ukázkami výzbroje a výstroje a střelnici kde si mohou vyzkoušet airsoftové zbraně. Zejména toto stanoviště se každý rok těší velkému zájmu. Letos proběhla i dynamická ukázka činnosti našeho týmu. Letošní rok bohužel neproběhl tradiční pochod na Sněžku, který jsme vždy pořádali 28. října na státní svátek. Jako jeden z cílů na další sezónu je opět zdolat nevyšší vrchol v naší republice v tento den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *