Ohlédnutí za sezónou 2016

V minulém roce se náš tým zúčastnil snad největšího počtu akcí. Opět jsme odjezdili většinu akcí od Airsoftbattles a hlavně od Airsoft Klubu Dejvice. K airsoftovým akcím jsme se začali zajímat i o akce jiné, za zmínku stojí akce Bahna a Cihelna na které se určitě připravujeme i v roce 2017. Za dobrou týmovou akci bych také označil naší novou tradici, pochod na Sněžku 28. října, který jsme letos podnikli už podruhé.  Náš tým začal v této sezóně také pořádat pro děti na dětských dnech střelnice, měli jsme zde i stánek s vystavenou armádní výzbrojí a také jsme sehráli pro děti malou dynamickou scénku.  Děti se na nás mohou v příštím roce znovu těšit na dětských dnech v Kněžmostě, Benátkách a Rohatsku. V horkých letních týdnech kdy je méně oficiálních akcí jsme se vypravili na čundr do Brd. Akci jsme nazvali „Expedice Brdy“ a těšila se velkému úspěchu. Začátkem sezóny se naši dva členové také zúčastnili kurzu pro odstřelovače vedeného jak aktivními tak bývalými členy armády a vojenské policie. Načerpali zde mnoho zkušeností a hlavně si pořádně zastříleli z ostrých zbraní.  V teamu během roku proběhlo také několik změn v sestavě teamu. Celkově hodnotíme tuto sezónu jako velmi vydařenou a doufáme, že ta nadcházející bude minimálně rovnocenná.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *