Shrnutí sezóny 2020

Sezóna 2020 začala aktivně, konala se spousta tréninků a kurzů a těšili jsme se na novou sezónu. Bohužel nikdo ještě netušil, co všechno se v tomto roce ještě stane. Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu nakažených covid-19 se mnoho airsoftových akcí zrušila a dle vládních nařízení bylo nemožné se stýkat s větším počtem lidí, proto i mnoho tréninků a plánovaných každoročních tradičních akcí, jako pochod na Sněžku, dětský den v Kněžmostě a mnoho dalších, bylo zrušeno. Během sezóny se nám alespoň podařilo účastnit se pěti akcí od Airsoftbattles. Největší událostí, a zároveň i zklamáním, pro nás byla akce Bitva národů, která se konala v Polsku proti místním. Akce se mělo konat 300 hráčů. Z našeho týmu jelo reprezentovat Českou republiku 6 členů. Bohužel kvůli špatné organizaci polské strany k žádné akci nedošlo, protože nebyla zařízena veškerá povolení.

Do našeho týmu také přibyl nový člen Tomáš Třeska. Při jarních rozvolnění od covidu jsme provedli každoroční výroční schůzi týmu, při které byl oficiálně jmenován do funkce velitele týmu Ondřej Hlaváček a stanoveny cíle na novou sezónu. Sezónu jsme tradičně zakončili pochodem na hrad Kost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *