Shrnutí sezóny 2021

Náš airsoftový tým uzavřel sezónu poslední událostí, a to každoročním pochodem na hrad Kost. Celá sezóna byla opět částečně ovlivněna onemocněním covid-19, tím pádem kvůli vládním nařízením nebylo tolik akcí, ale i tak náš tým vyjel na několik akcí a mezi ty velké patří Protektor a Lizzard, kterých se náš tým zúčastnil zcela poprvé. Tyto velké akce nás ujistili, že naše schopnosti a dovednosti, které trénujeme, se osvědčily. Určitě jsme z těchto akcí i nabrali hodně inspirace a zkušeností, co a jak dělat lépe. Veškeré informace a shrnutí z událostí 2021 byly prodiskutovány na každoroční týmové schůzi členů týmu, kde bylo odhlasováno předsednictvo a velení na novou sezónu 2022, které nadále zůstává stejné. Tým zakoupil novou airsoftovou zbraň, a to kulomet M249 do týmové zbrojnice.
Dalším mezníkem pro náš tým je oslava již 15 let od založení týmu.
Do našeho týmu nově vstoupil nový člen M. Dohnal.
Plán na novou sezónu 2022 je znovu se zúčastnit akcí od Airsoftwars jako je Kandahár, Lizzard a Protektor, dále to jsou akce od Airsoftbattles a opět interní tréninky zaměřené na určenou tématiku: střelecké, taktické, zdravotnické, odstřelovačské, topografické, CQB, fyzické atd. Spolupráci na Dětských dnech, pokud pandemická situace dovolí. Účast na certifikovaných kurzech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *